NOVÉ BYTY. DOLNÍ ZAHRADY KROMĚŘÍŽ, ulice Slovákova

Reference

Bytový dům
NOVÉ BYTY. DOLNÍ ZAHRADY KROMĚŘÍŽ, ulice Slovákova

Dokončeno

Bytový dům na ulici Slovákova 4393/2

Bytový dům na ulici Slovákova 4393/2 byl zkolaudován v říjnu 2011, je prvním ukončeným z projektu výstavby komplexu šesti bytových domů v klidné lokalitě města Kroměříže plně odpovídající urbanistické filozofii zdravého a čistého bydlení:

  • použité stavební materiály odpovídají vyšším nárokům na kvalitu
  • 22 bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk  a 4+kk
  • 12 samostatných garáží

V roce 2012 vzniklo Společenství vlastníků pro dům Slovákova 4393/2, správcem bytového domu je společnost Premium Group s.r.o., IČ: 29266041, se sídlem Kroměříž,Třasoňova 4452, 76701.

Proč stavíme v KROMĚŘÍŽI?

Město Kroměříž na řece Morava je významným historickým a kulturním centrem České republiky. Turisty lákají zahrady a arcibiskupský zámek, které jsou zapsány na Seznamu světového Přírodního a kulturního dědictví UNESCO. 
Úrodná Haná je lokalitou tradičně konzervativni, proto je velkou výzvou prosazovat zde projekty, které tradiční zástavbu oživují a zpestřují.
Díky množství škol všech úrovní je město plné mladých lidí, kteří jsou netradičním návrhům více nakloněni.
Sportoviště všeho druhu, cyklostezky podél řeky, přírodní vodní park a nedaleké sportovní letiště nabízejí aktivní odpočinek všem generacím.
Kroměříž je přímo napojena města na dálniční síť, které umožňuje dosažitelnost krajského města Zlín do dvaceti a mezinárodního letiště Brno do čtyřiceti minut, vzdálenost od hlavního města Prahy je 270km.

Galerie: